FOTO GALERİ
EN ÇOK OKUNANLAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri

94.Yılını Kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri'ne Teşriflerinizi dilerim. Gökhan Azcan Sapanca Kaymakamı
0 yorum

İlçe nufus ve SYDV toplantısı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda iki toplantı gerçekleştirildi. İlk olarak Sapanca İlçe Nüfus Müdürlüğünün yaptığı toplantıda, Adres Kayıt Sistemi ile muhtarların yetki ve sorumlulukları hakkındaki konulara değinildi
0 yorum

Otel ve Pansiyon işletmeciliği semineri düzenlendi

Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleşen seminere Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer, Kurum Amirleri, Belediye Meclis Üyeleri, Otel ve Pansiyon işletme sahipleri katıldı.
0 yorum

Muharip Gaziler Derneği'nden Kaymakam Azcan'a ziyaret

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kıbrıs Gazisi Emekli Piyade Kıdemli Albay Sadettin Torkul, İlçe Jandarma Komutanı Hasan Dazkır ve Dernek üyelerinden oluşan bir heyet Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan'ı makamında ziyaret ettiler.
0 yorum
SON YORUMLAR
RÖPORTAJ

Sapanca ve Sapanca gölü için Geçmiş'te kalan bir röportaj...

Keleş, Başkan Toçoğlu'nun uygun görmesi halinde Sapanca Gölü kıyısında rekreasyon çalışması yapılabileceğini belirtiyor ve ekliyor: "İsrail'in Golan Tepeleri'nde bulunan göl bu konuya en güzel örnektir. İsrailliler Sapanca Gölü'nün yarısı kadar bile olmayan bu gölü dünyaca ünlü bir turizm bölgesine çevirerek cazibe merkezi haline getirmişler. İsrail'in Golan'da yaptığı bu projedeki oteller neden Sapanca'da da kurulmasın."
0 yorum
LINKLER
GÜNCEL

Sapanca'da alt ve üst geçit çalışmalarına başlandı

Sapanca Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer, TCDD Mühendisleri ve belediye yetkilileri ile Sapanca'da bulunan alt ve üst geçit noktalarını inceledi.
0 yorum

İl istihdam ve mesleki eğitim kurulu toplandı

Tarımsal nüfusun gençleştirilmesi, istihdam ve üretim artışı, Eğitim programları ile desteklenecek
0 yorum

Sakaryabir sözleşme imza töreni yapıldı

Orman Bölge Müdürlüğünden bildirildiğine göre; "Mülga Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdürlüğü tarafından 23.12.2010 tarih ve 6 nolu olur ile Bakanlık Makamınca kuruluşu onaylanmıştır.
0 yorum
SİTE İÇİ ARAMA

YAŞAM

ARKA KAPI

85 Yaşındaki Bir Annenin Evlat sevgisi

AK Parti Sapanca Belediye Başkanı olan Dr.Aydın Yılmazer'in 85 yaşındaki Annesi Elmas Yılmazer bir annenin evladı için vereceği en büyük ödül evladının başarılı olması için hayır duası ve unutulmaz hayat öpücüğü işte Dr.Aydın Yılmazer'in Annesi Ozkum'da yapılan Dünya kadınlar günü etkinliğinde evladına olan sevgisini bu hayat öpücüğü ile taçlandırıken......
0 yorum

Proje kitapcığında olan tüm projelere destek sözü vermişti

2014 Yerel seçimlerini kazanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr.Aydın Yılmazer AK Parti Milletvekilerinden büyük destek almıştı.Sapanca Belediye düğün salonunda yapılan gençlik şöleninde.....
0 yorum

Adayım dedi gerçek olacak gibi

3 dönemdir Sapanca Belediye Başkanlığı'nı yürüten İbrahim Uslu 4'üncü dönemde de Aday olma olasılığı son gelen bilgilere göre kesin gibi.
0 yorum
YAZARMETRE

SPOR

MEDYA

Sapanca'nın yeni Başkanı Yılmazer mazbatasını aldı

30 Mart Yerel Seçimleri'nde Sapanca'da Belediye Başkanı seçilen Dr. Aydın Yılmazer, meclis üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı.
0 yorum

KELEŞ'TEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş, Türkiye'de geleceğin mimarı olan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
0 yorum

Titreye titreye çektiler

Dev Rock Grubu üyeleri, Sapanca Gölü kıyısında titreyerek klip çekti.
1 yorum

SİYASET

EKONOMİ

''Keleş'' Hiçbir Müslüman Haram yiyeni korumaz

ECEVİT KELEŞ'İN TARİHİ YOLSUZLUK VE RÜŞVET SKANDALI HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI. HİÇBİR MÜSLÜMAN HARAM YİYENİ KORUMAZ, HARAMI KOLLAMAZ
0 yorum

YHT Hızlı Tren Projesi'nde Kımızı Nokta

Sapanca'yı yakından ilgilendiren Yüksek Hızlı Tren Projesi Doğançay Ripajı'nın ikinci kesimi olarak belinen Sapanca Doğançay on kilometrelik kısmın altyapı işleri etüt proje ihalesinin hazırlık çalışmaları tamamlanma aşamasına gelindği belirtiliyor.
0 yorum

Bu Tabela'lar Davos'umu tarif ediyor

Kırkpınar ve Sapanca'nın bir çok yerinde üzerinde Arapça yazılı satılık Ev Villa ve İnşaat yapılır tabeleları adeta her yeri kaplamış durumda
0 yorum
GÜNÜN FOTOĞRAFI
BU HAFTA EN ÇOK YORUM ALANLAR

Yılmazer Sahil Esnafı ile biraraya geldi

Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer belediye meclis salonunda sahil esnafı bir araya geldi.
0 yorum

Kutlu Doğum Haftası Etkinliklerine Yılmazer'den Destek

14–20 Nisan tarihleri arasında tüm yurtta kutlanan Kutlu Doğum Haftası münasebeti ile çeşitli faaliyetler düzenleyen Sapanca İlçe Müftülüğü Sapanca Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer'i ziyaret etti.
0 yorum

Basın'ının gözünden kaçan asayiş olayları

Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ilçe Jandarma komutanlığı sorumluluk bölgesindeki Asayiş olayları Bülteni
0 yorum

İl istihdam ve mesleki eğitim kurulu toplandı

Tarımsal nüfusun gençleştirilmesi, istihdam ve üretim artışı, Eğitim programları ile desteklenecek
0 yorum

Sakaryabir sözleşme imza töreni yapıldı

Orman Bölge Müdürlüğünden bildirildiğine göre; "Mülga Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdürlüğü tarafından 23.12.2010 tarih ve 6 nolu olur ile Bakanlık Makamınca kuruluşu onaylanmıştır.
0 yorum

Vali Büyük'ten Turizm haftası kutlama mesajı

Turizm Haftası'nın bu yıl 38.incisini kutlamaktayız. Bilindiği gibi her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında bir takım etkinliklerle kutlanan Turizm Haftası, toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla kutlanmaktadır.
0 yorum
Online Ziyaretçiler
-